Auto części, części samochodowe
reklama | dodaj firmę | regulamin | kontakt | formularz zapytania
Strona główna / Regulamin
miejscowość:       czego szukasz:      


 Zobacz również:

Auto szrotRegulaminAdministratorem serwisu jest firma Cirrus Mirosław Grodzki, 05-420 Józefów, ul. Pogodna 8. NIP: 532-105-47-23, REGON: 012849938 działającą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Józefowa pod numerem 6961.

     I. Zgłaszanie firm do serwisu.

 1. Zgłaszanie firm do katalogu jest bezpłatne.
 2. Zgłaszając firmę do katalogu Użytkownik oświadcza, że podał prawdziwe dane i ma prawo do reprezentowania zgłoszonej firmy oraz zgadza się na umieszczenie wpisu o firmie również na innych portalach branżowych administrowanych przez administratora.
 3. Osoby reprezentujące zgłaszane firmy odpowiadają za treść zgłoszonych przez siebie wpisów.
 4. Osoby reprezentujące zgłaszane firmy prawo edycji lub usunięcia swoich danych.
 5. Przed zamieszczeniem wpisu w Katalogu, jego treść może moderowana pod kątem poprawności danych, błędów ortograficznych i pisarskich.
 6. Wpisy, których treść narusza obowiązujące prawo będą usuwane z katalogu.
 7. Osoby reprezentujące zgłaszane firmy mogą zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową.
 8. Osoby reprezentujące zgłaszane firmy mogą zgodzić się na otrzymywanie informacji o nowo dodanych firmach w swojej branży.
 9. Osoby reprezentujące zgłaszane firmy mogą zgodzić się na otrzymywanie informacji o zapytaniach ofertowych dotyczących ich branży, jakie administrator otrzymuje na adres katalogu.


II. Poszukiwanie wykonawców/usług.

 1. Osoby poszukujące wykonawców/usług zgłaszają swoje zapytania za pomocą formularza kontaktowego lub w czasie rozmowy telefonicznej pod numerem 703 480 200. Koszt rozmowy telefonicznej wynosi 2,10 zł netto (2,58 z VAT) za minutę połączenia.
 2. Zapytania zapisywane są przez administratorów serwisu w bazie danych.
 3. Treść zapytań wysyłanych przez klientów może być moderowana przez administratorów serwisu.
 4. Po zatwierdzeniu zapytania przez administratorów jest ono wysyłane bez zbędnej zwłoki do firm współpracujących z serwisem.
 5. Osoba, która zgłasza zapytanie dostaje zwrotnego bezpłatnego SMS’a z kontaktem do kilku najbliższych miejsc, gdzie można daną usługę uzyskać (w ramach firm, które współpracują z serwisem).


III. Ochrona danych osobowych.

 1. Administratorem Danych Osobowych jest firma będąca właścicielem serwisu, której dane podane są w regulaminie.
 2. Dane osobowe podane przy zapisie do serwisu są niezbędne do wykonania usługi - przygotowania i wysłania zapytań oraz zebrania opinii o usłudze.
 3. Dostęp do swoich danych (wgląd, modyfikacja, usunięcie) jest możliwy droga mailową poprzez wysłanie zgłoszenia na adres podany w danych kontaktowych lub poprzez formularz przygotowany przez właściciela serwisu..
 4. Dane osobowe osób poszukujących usług/firm są przekazywane firmom świadczącym daną usługę (w ramach firm, które współpracują z serwisem).
 5. Dane osobowe osób reprezentujące zgłaszane firmy mogą być przekazane innym firmom tylko w wypadku wyrażenia przez nich takiej zgody.


IV. Ograniczenie odpowiedzialności

 1. Administrator serwisu nie bierze odpowiedzialności za transakcje zawierane między osobami szukającymi usług i firmami świadczącymi te usługi, które zarejestrowane są w naszym serwisie.


V. Reklamacje.

 1. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni na podstawie pisemnego zgłoszenia wysłanego na adres podany w danych kontaktowych.

Kontakt do administratora katalogu dostępny jest w dziale kontakt.
Regulamin Auto części, części samochodowe reklama | dodaj firmę | regulamin | kontakt